e-kurs kat. C, C+E, C1, C1+E na platformie ASSiEK

a
a

30 godzin kursu

z jedynym dostępem do wszystkich pytań z egzaminu państwowego jedyne

99 PLN

W cenie 90-dniowy dostęp

a

 

Jedyny dostępny e-learning z pełną bazą pytań, jakie występują na egzaminie państwowym!


Adaptacyjny System Szkolenia i Egzaminowania Kierowców (ASSiEK) to jedyna w Polsce platforma, która udostępnia kursantom całą bazę pytań wykorzystywanych na egzaminach państwowych w WORDach.  E-kursy 'Teoria w domu', zapewniają tym samym kursantom możliwość rozwiązania pytań testowych, jakie mogą zostać wylosowane na egzaminie państwowym dla kandydatów na kierowców.


Jeżeli rzetelnie zrealizujesz kurs 'Teoria w domu' w systemie ASSiEK, zdanie egzaminu państwowego z teorii jest w zasadzie formalnością.
Wyniesiesz jednak z tej nauki o wiele więcej – po prostu będziesz dobrym kierowcą!


DOBRY KIEROWCA TO BEZPIECZNY KIEROWCA – MOŻESZ NIM ZOSTAĆ

 

ASSiEK to jeden z elementów systemu podnoszenia bezpieczeństwa ruchu drogowego wpisanego w strategię rządowych działań prospołecznych. Wiedza zdobyta na kursie prawa jazdy będzie dla Ciebie, przyszły kierowco, Twoją jedyną bronią w codziennych sytuacjach na drodze. Dlatego tak ważne jest, abyś miał dostęp do najlepszych materiałów szkoleniowych.

 

W pełni mobilne – ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz

E-kursy "Teoria w domu" są w pełni przystosowane do pracy na tabletach i smartfonach. Dzięki temu "Teoria w domu" jest dostępna nie tylko w domu, ale wszędzie tam, gdzie tylko będziecie mieli czas i ochotę na naukę!

 


POMOCNE

ZOBACZ TAKŻE