e-kurs kat. C, C+E, C1, C1+E

a
a

30 godzin kursu
jedyne 80 PLN

W cenie 90-dniowy dostęp

a

 

Wszystko w jednym miejscu - lekcje, ćwiczenia, testy.

 

E-kurs "Teoria w domu", to kurs prowadzony online, który przygotowuje do bezproblemowego zdania nowego egzaminu teoretycznego na prawo jazdy kategorii C, C+E, C1, C1+E.

 

E-kurs "Teoria w domu" na kategorie C, C+E, C1, C1+E został przygotowany przez najlepszych ekspertów w zakresie nauki jazdy i przepisów ruchu drogowego. Materiał jest prezentowany przy użyciu wysokiej jakości grafik, animacji i filmów wideo nagranych z perspektywy kierowcy – takich, jakie występują w testach na egzaminie.

 

Pełna baza testów z egzaminów państwowych

Logując się i kupując e- kurs "Teoria w domu", zyskujesz dostęp do pełnej bazy oficjalnych testów, czyli takich, jakie pojawią się na państwowym egzaminie. Wykupujesz dostęp na 90 dni – tzn. że po przebyciu kursu, możesz wracać do przerobionych zadań i testów, by sprawdzić i utrwalić wiadomości.

 

W pełni mobilne – ucz się gdzie chcesz i kiedy chcesz

E-kursy "Teoria w domu" są w pełni przystosowane do pracy na tabletach i smartfonach. Dzięki temu „Teoria w domu” jest dostępna nie tylko w domu, ale wszędzie tam, gdzie tylko będziecie mieli czas i ochotę na naukę!

 

W cenie e-kursu jest również 90-dniowy dostęp do OFICJALNYCH TESTÓW NA PRAWO JAZDY na kat. C, C+E, C1, C1+E.

 


POMOCNE

ZOBACZ TAKŻE