E-kursy z dostępem do całej państwowej bazy pytań.

Wybierz swoją kategorię i kliknij żeby zakupić

aktualne - bo aktualizowane na bieżąco, każda zmiana przepisów powoduje natychmiastowe zmiany w programie e-kursów. Wszystkie nowelizacje i zmiany regulacji prawa o ruchu drogowym są natychmiast implementowane w e-kursach. Tak, byś dostawał zawsze najaktualniejszą wiedzę i taką właśnie przyswajał.

obejmują całą bazę pytań egzaminacyjnych. Masz gwarancję, że rozwiązując wszystkie dostępne testy, żadne pytanie nie zaskoczy Cię na egzaminie.

efektywne – pomagają przyswoić niezbędną wiedzę, przygotowują do zdania egzaminu, a także do późniejszego funkcjonowania na drodze i bycia dobrym kierowcą. Jeśli chcesz czuć się pewnie za kółkiem i jeździć bezpiecznie – dobrze trafiłeś.

rzeczywiste – materiały graficzne i video są identyczne jak te, z którymi zetkniesz się na egzaminie. Dzięki temu to, co poznasz w trakcie nauki, spotkasz później podczas egzaminu teoretycznego, więc będziesz czuł się pewnie i komfortowo.

mobilne – bo dostępne w aplikacji na smartfony i tablety – w każdej chwili i wszędzie. Uczysz się po swojemu, we własnym tempie i ulubionym miejscu. Sam decydujesz!

innowacyjne – „Teoria w domu” to nie zwykły e-learning, to pełen pakiet usług dla każdego przyszłego kierowcy. To pierwsze takie rozwiązanie, tak szeroko dostosowujące się do indywidualnych potrzeb kursanta.

30
godzin
kursu
od
80pln
90 dni
dostępu

Swoboda, komfort, skuteczność

Zaczynasz kurs od razu, gdy wykupisz dostęp.

  • nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy na wykłady,
  • masz możliwość nauki, kiedy chcesz i gdzie chcesz,
  • uczysz się na najlepszym systemie e-learningowym w Polsce,
  • przez 90 dni korzystasz z kursu i masz dostęp do bazy testów z egzaminu państwowego,
  • otrzymujesz najlepsze przygotowanie do zdania egzaminu państwowego.
Dowiedz się więcej?

Jedyna w Polsce pełna baza testów z egzaminów państwowych

Zaloguj się i kup dostęp do wybranej kategorii „Teorii w domu” na platformie ASSiEK. Co zyskasz? Dostęp do pełnej bazy oficjalnych testów, czyli takich, jakie pojawią się na państwowym egzaminie. Wykupujesz dostęp na 90 dni – po przebyciu kursu, możesz wracać do przerobionych zadań i testów, by sprawdzić i utrwalić wiadomości. Jeżeli „przerobisz” wszystkie pytania – żadne z nich nie zaskoczy Cię na egzaminie!