E-kursy z dostępem do całej państwowej bazy pytań.

Wybierz swoją kategorię i kliknij żeby zakupić

aktualne - każda zmiana przepisów powoduje zmianę w programie e-kursu. Dzięki temu rozwiązując testy zawsze uczysz się w oparciu o najbardziej aktualne materiały. Z teorią w domu zdanie prawka nie mogłoby być łatwiejsze!.

kompleksowe obejmują całą bazę pytań egzaminacyjnych. Masz gwarancję, że rozwiązując wszystkie dostępne testy, żadne pytanie nie zaskoczy Cię na egzaminie teoretycznym.

efektywne – pomagają nauczyć się nie tylko potrzebnych przepisów, ale też przygotowują do zdania egzaminu, a także do późniejszego funkcjonowania na drodze i bycia dobrym kierowcą. Jeśli chcesz czuć się pewnie za kółkiem i jeździć bezpiecznie – jesteś we właściwym miejscu..

rzeczywiste – wszystkie materiały są identyczne z tymi, z którymi spotkasz się na egzaminie. Dzięki temu poczujesz się pewnie i komfortowo gdy przyjdzie czas zmierzyć się z teorią w ośrodku

mobilne – dostępne na smartfony i tablety – w każdej chwili i wszędzie. Uczysz się po swojemu, we własnym tempie i ulubionym miejscu

innowacyjne – „Teoria w domu” to nie zwykły e-learning, to pełen pakiet usług dla każdego przyszłego kierowcy. To pierwsze takie rozwiązanie, tak szeroko dostosowujące się do indywidualnych potrzeb kursanta.

30
godzin
kursu
od
80pln
90 dni
dostępu

Swoboda, komfort, skuteczność

Zaczynasz kurs od razu, gdy wykupisz dostęp.

  • nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy na wykłady,
  • masz możliwość nauki, kiedy chcesz i gdzie chcesz,
  • uczysz się na najlepszym systemie e-learningowym w Polsce,
  • przez 90 dni korzystasz z kursu i masz dostęp do bazy testów z egzaminu państwowego,
  • otrzymujesz najlepsze przygotowanie do zdania egzaminu państwowego.
Dowiedz się więcej?

Najlepsza w Polsce pełna baza testów z egzaminów państwowych

Zaloguj się i kup dostęp do wybranej kategorii Teorii w domu. Co zyskasz? Dostęp do pełnej bazy oficjalnych testów, czyli takich, które pojawią się na państwowym egzaminie. Wykupujesz dostęp na 90 dni – po skończeniu kursu, możesz wracać do przerobionych zadań i testów, by sprawdzić i utrwalić wiadomości. Po rozwiązaniu wszystkich testów masz pewność że żadne z pytań nie zaskoczy Cię na egzaminie!