Znajdź najlepszą szkołę jazdy

Chcesz zrobić prawko? Ucz się w najlepszych i najskuteczniejszych szkołach jazdy w Polsce!

    Wyszukiwarka TOP OSK to jedyne tak bezstronne i obiektywne źródło informacji dla kursantów szukających skutecznej szkoły jazdy. Dlaczego?
  • Tylko realne oceny kursantów
  • Tylko sprawdzone szkoły jazdy

Dlaczego warto z niej skorzystać?
Kupując kurs Teoria w domu lub testy egzaminacyjne z naszej Wyszukiwarki oraz wybierając szkołę, masz możliwość uzyskania dodatkowej godziny jazdy gratis.

Instrukcja wyszukiwarki TOP OSK

Szukasz kursu na prawko? A czy wiesz, że nie musisz chodzić na wykłady i możesz nauczyć się teorii na prawo jazdy w swoim pokoju? Nauka jazdy wcale nie musi być trudna! Dzięki naszemu pakietowi teorii i wyszukiwarce TOP OSK, możesz wybrać najlepszą szkołę jazdy, gdziekolwiek mieszkasz – w Szczecinie, Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie, czy też w innym mieście.

Przykładowo, jeśli szukasz szkoły jazdy w Radomiu, to nie wpisujesz "szkoła jazdy Radom", tylko Radom

ekursy na prawo jazdy ekursy na prawo jazdy

Masz możliwość też określenia różnych parametrów – płatność za naukę jazdy w ratach czy egzamin na pojeździe szkoleniowym. Po wybraniu tych, które Cię interesują, wybierz Szukaj. Pokaże Ci się lista ośrodków, które spełniają Twoje kryteria.

Jeśli wybierzesz jeden z nich i po zdaniu egzaminu teoretycznego zgłosisz się tam na jazdy, to masz możliwość odbioru całkowicie darmowej 31h jazdy samochodem!

Wszystko co musisz zrobić, to po zakończeniu 30h nauki jazdy wypełnić ankietę i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących ośrodka. Po wypełnieniu, możesz się tam zgłosić i umówić się na dodatkową godzinę jazdy.