OFICJALNE TESTY NA PRAWO JAZDY 2014

 

OFICJALNE TESTY NA PRAWO JAZDY
DOSTĘPNE ONLINE


Sprawdź swoja wiedzę w warunkach takich jak na egzaminie państwowym! OFICJALNE TESTY PWPW online
to oryginalna baza pozyskana na mocy umowy licencyjnej z PWPW – dostawcą pytań na egzaminy państwowe. Baza zawiera oficjalne pytania występujące na egzaminach państwowych dla kandydatów na prawo jazdy.

Pytania, m. in. w formie klipów wideo, przedstawiają konkretne sytuacje na drodze; na pytania odpowiadamy TAK lub NIE; czas odpowiedzi: 20 s. na zapoznanie się z pytaniem + 10 s. wyświetlenie filmu + 15 s. na odpowiedź).

 

Sprawdź, czy potrafisz zdać nowy egzamin!

Przetestuj za darmo!

Przetestuj za darmo. Rozpocznij przykładowy egzamin i sprawdź,
czy potrafisz rozwiązać nowe testy na prawo jazdy.

 

OFICJALNE TESTY NA PRAWO JAZDY 2014


OFICJALNE TESTY PWPW

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych (PWPW) to firma, która jest oficjalnym dostawcą pytań do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Część bazy jest udostępniona za odpłatą wszystkim zainteresowanym wydawnictwom, które na mocy licencji mogą ją publikować.

Oprócz pytań pozyskanych bezpośrednio od PWPW w ramach licencji, baza pytań OFICJALNYCH TESTÓW ONLINE, zawiera również pytania zbierane przez kursantów podczas egzaminów na prawo jazdy. Dzięki temu masz pełną możliwość ćwiczenia na pytaniach, które w tej samej formie pojawią się na egzaminie państwowym.

  • 1. generując losowo zestawy egzaminacyjne (32 pytania)
  • 2. rozwiązując testy wg tematów i zagadnień (np. zachowania na skrzyżowaniach)
testy na prawo jazdy 2014 testy na prawo jazdy 2014 testy na prawo jazdy 2014

 

Nowe testy 2014 JUŻ OD 9 zł.

Wypełnij formularz. Na podany adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający aktywację konta. Kliknij na niego i potwierdź założenie konta.

Na stronie e-kierowca wybierz „Nowe Testy 2014” i zaloguj się do nich. Po uruchomieniu aplikacji pojawi się okno płatności. Zapłać przelewem lub sms-em.

Odbierz kod aktywacyjny przesłany na Twój adres e-mail.