E-kursy z dostępem do całej państwowej bazy pytań!

Wybierz swoją kategorię i kliknij, żeby zakupić

ekursy na prawo jazdy
ekursy na prawo jazdy
ekursy na prawo jazdy

Swoboda, komfort, skuteczność

  • ZACZYNASZ KURS Z TEORII ONLINE OD RAZU, GDY WYKUPISZ DOSTĘP, NIE MUSISZ CZEKAĆ NA ZAKSIĘGOWANIE PRZELEWU,
  • NIE TRACISZ CZASU I PIENIĘDZY NA DOJAZDY NA WYKŁADY, MOŻESZ TEN CZAS POŚWIĘCIĆ NA POWTÓRKĘ I ROZWIĄZYWANIE TESTÓW Z KURSU NA PRAWO JAZDY 2017,
  • MASZ MOŻLIWOŚĆ NAUKI, KIEDY CHCESZ I GDZIE CHCESZ, WYSTARCZY, ŻE WEJDZIESZ Z TELEFONU LUB TABLETU NA NASZĄ STRONĘ I MOŻESZ DALEJ SIĘ UCZYĆ,
  • UCZYSZ SIĘ NA PRAWO JAZDY 2017 NA NAJLEPSZYM SYSTEMIE E-LEARNINGOWYM W POLSCE,
  • PRZEZ 120 DNI KORZYSTASZ Z KURSU I MASZ DOSTĘP DO BAZY TESTÓW NA PRAWO JAZDY 2017 Z TEORETYCZNEGO EGZAMINU PAŃSTWOWEGO,
  • DZIĘKI TRENEROWI OSOBISTEMU OTRZYMUJESZ NAJLEPSZE PRZYGOTOWANIE DO ZDANIA EGZAMINU PAŃSTWOWEGO.
ekursy na prawo jazdy

AKTUALNE - każda zmiana przepisów powoduje zmianę w programie teoretycznego e-kursu . Dzięki temu rozwiązując testy, zawsze uczysz się używając aktualnych materiałów na prawo jazdy 2017. Z Teorią w Domu zdanie prawka nie mogłoby być łatwiejsze!

ekursy na prawo jazdy

KOMPLEKSOWE - testy na prawo jazdy 2017 i kurs obejmują całą bazę pytań egzaminacyjnych. Masz gwarancję, że rozwiązując wszystkie dostępne testy na prawo jazdy on-line, żadne pytanie nie zaskoczy Cię na egzaminie teoretycznym.

ekursy na prawo jazdy

EFEKTYWNE - pomagają nauczyć się nie tylko potrzebnych przepisów, ale też przygotowują do zdania egzaminu teoretycznego na prawo jazdy 2017 i do późniejszego funkcjonowania na drodze, i bycia dobrym kierowcą. Jeśli chcesz czuć się pewnie za kółkiem i jeździć bezpiecznie – jesteś we właściwym miejscu.

ekursy na prawo jazdy

RZECZYWISTE - wszystkie materiały są identyczne z tymi, z którymi spotkasz się na egzaminie teoretycznym na prawo jazdy 2017. Dzięki temu, poczujesz się pewnie i komfortowo, gdy przyjdzie czas zmierzyć się z teorią w ośrodku.

ekursy na prawo jazdy

MOBILNE - dostępne wszędzie i w każdej chwili, na smartfony i tablety. Uczysz się po swojemu, we własnym tempie i dowolnym miejscu. Wszystko co musisz zrobić to wejść na naszą stronę i możesz dalej rozwiązywać testy lub kurs na prawo jazdy 2017!

ekursy na prawo jazdy

INNOWACYJNE - "Teoria w Domu" to nie zwykły e-learning, to pełen pakiet usług dla każdego przyszłego kierowcy. Dzięki Trenerowi Osobistemu nauka testów na prawo jazdy 2017 to pestka. Za ukończenie partii materiału i zdanie określonej liczby testów na prawo jazdy 2017 możesz zdobyć odznaki, które podzielone są na 5 grup tematycznych. Złap je wszystkie!

ekursy na prawo jazdy

OSZCZĘDNE - Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje prawo jazdy i na samą myśl o miesiącach oszczędzania odechciewa Ci się prawka, to nie martw się! Z naszym e-kursem cena prawa jazdy jest dostępna na każdą kieszeń. Jeśli chcesz, możesz wypróbować e-kurs z testami egzaminacyjnymi na prawo jazdy 2017 za darmo.

PEŁNA BAZA TESTÓWNA PRAWO JAZDY 2017 Z EGZAMINÓW PAŃSTWOWYCHJEDYNA W POLSCE

Zaloguj się i kup dostęp do wybranej kategorii Teorii w Domu. Co zyskasz? Dostęp do pełnej bazy oficjalnych testów na prawo jazdy 2017, czyli takich, które pojawią się na państwowym egzaminie!
Wykupujesz dostęp na 120 dni – po skończeniu kursu, możesz wracać do przerobionych zadań i testów on-line na prawo jazdy 2017, by sprawdzić i utrwalić wiadomości. Po rozwiązaniu wszystkich testów masz pewność że żadne z pytań nie zaskoczy Cię na egzaminie! Trudne pytania z testów na prawo jazdy możesz zapisywać w Trenerze Osobistym, który ułatwi Ci powtórkę wszystkich skomplikowanych pytań.

ekursy na prawo jazdy

Trasy

Poznaj prawdziwe trasy egzaminacyjne

FAQ

Odpowiedzi
na Twoje ptytania

Forum

Dyskusje
na najważniejsze tematy

Wybierz OSK

Wybierz ośrodek
z "Teorią w domu"